Kolaż

Kolaż

sobota, 12 października 2013

Violetta do kupienia :*

screenshot.6.jpgSEKRETY I MARZENIA VIOLETTY

Kiedy ma się szesnaście lat, za sobą ciągłe podróże i żadnych przyjaciół, życie może być trudne. Dla Violetty, która właśnie wróciła do Buenos Aires, jedynym powiernikiem jej sekretów jest pamiętnik. Zapisuje w nim myśli i zwierzenia, które układają się w barwną historię. Są w niej przyjaźnie, pierwsze miłosne rozterki, wszechobecna muzyka i marzenia, które w końcu mają szansę się spełnić. Oto pamiętnik Violetty.

Sekrety i marzenia Violetty

Premiera 25 września 2013

Format: 165x215 mm

Liczba stron: 192

Oprawa: twarda z gumką

Cena: 29,99 zł 


screenshot.5.jpgMÓJ PAMIĘTNIK

Jeśli kochasz Violettę i marzysz o pamiętniku, który będzie wyglądał dokładnie jak ten, który pisze Twoja ulubiona bohaterka to właśnie znalazłaś to, czego szukasz. Ten pamiętnik jest pełen ilustracji narysowanych ręką Violetty i tylko czeka, aż go wypełnisz!

Mój pamiętnik

Premiera 6 listopada 2013

Format: 165x215 mm

Liczba stron: 192

 Oprawa: twarda

Cena: 24,99 zł 

screenshot.4.jpgZA KULISAMI

Najlepszy przewodnik po serialu Disney Channel Violetta.

Ciekawostki o bohaterach i grających ich aktorach, łamigłówki, quizy, czyli mnóstwo zabawy dla wszystkich wielbicieli Violetty i jej przygód.

Za kulisami

Premiera 25 września 2013

Format: 205x295 mm

Liczba stron: 16 + plakat i naklejki

Oprawa: miękka

Cena: 14,99 zł
 

1185966_643753138990495_550612312_n.jpg*W  MOIM ŚWIECIE*
Nazywam się Violetta Castillo i mam prawie szesnaście lat. Ze względu na pracę mojego ojca całe życie podróżowałam z jednego końca świata na drugi. Nigdy nie zostałam w jednym miejscu na tyle długo, aby zdobyć przyjaciół i wieść normalne życie. Ale teraz, kiedy wróciliśmy do Buenos Aires, wszystko się zmieni! Przeczuwam, że zdarzy się wiele ekscytujących rzeczy i kto wie, może pewnego dnia spełni się moje marzenie i zostanę słynną piosenkarką, tak jak moja mama.


*ROZDARTE SERCE*
Zaledwie kilka tygodni temu przyjechałam do Buenos Aires, a moje życie zupełnie się zmieniło. Nie dość że zdobyłam nowych przyjaciół, uczę się muzyki i odzyskałam wspomnienia o mamie, to jeszcze zapisałam się do takiej szkoły jak Studio 21, co umożliwiło mi naukę śpiewu, który jest moją wielką pasją. Jednakże moje nowe życie jest bardziej skomplikowane, niż się tego spodziewałam. Mam zamęt w głowie od tych wszystkich awantur w domu, zadań w Studiu i rozterek w sercu rozdartym między Tomasem a Leonem.
 


kalendarz sprezyna.jpg
 Już jest! Kalendarz szkolny z Violettą!

W sprzedaży od 6 września 2013 r.

Nowy rok szkolny w towarzystwie Violetty to z pewnością dobry początek i przyjemny powrót do obowiązków. Szkolny kalendarz Violetty i dziennik w jednym. W wolnych miejscach można wklejać zdjęcia, rysować, pisać, notować ważne daty, zaznaczać swoje ulubione dni czy urodziny przyjaciółki. Co istotne dla fanek Violetty, w wydaniu znajduje się mnóstwo ciekawostek z serialu i o samych bohaterach. Na łamach również informacje dotyczące tajników makijażu, sztuki śpiewania, sennik czy miłosny test. Nic tylko czytać, wyklejać, zapisywać! Szkolny kalendarz łatwo zamienić w niezwykły pamiętnik z całego roku szkolnego. Wśród dodatków dołączonych do publikacji są dwie strony naklejek na każdy humor i z bohaterami serialu, a także rozśpiewany plan lekcji. Niezwykły, pełen tajemnic świat Violetty czeka na czytelniczki.

Cena:9,99zł
EGMONT POLSKA
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz